O nas


Jesteśmy dystrybutorem włoskich skórzanych torebek dla kobiet. Projektowane z pasją, zgodnie z najnowszymi trendami, by podkreślić Twoje subtelne piękno. Prezentujemy klasyczny design, elegancki, pogodny, przesiąknięty pozytywną energią z nutką dobrego smaku. Może Twój styl jest taki sam?

Oferowany asortyment nie tylko trafia w gust mieszkańców Włoch, również w Polsce luksusowe, stylowe importowane produkty mają wielu zwolenników. Choć włoskie skóry galanteryjne od wielu lat są symbolem jakości, dopiero od niedawna nowe fasony toreb, teczek i portfeli zdobywają popularność. W naszej ofercie zdecydowaną większość stanowią modele wykonane we Włoszech z włoskiej skóry. Proponujemy także, w atrakcyjnych cenach, produkty polskiej firmy Milskór. W tym przypadku mówimy o polskim kaletniku, chociaż skóry pochodzą w większości z Włoch, a także z Hiszpanii i Polski.

Nie tylko dla kobiet

Na stronach naszego oficjalnego sklepu internetowego prezentowane są także męskie teczki. Większość z nich to duże, dwukomorowe i trzykomorowe, solidnie zbudowane egzemplarze, podkreślające styl i klasę swojego właściciela.

Nie tylko torebki

Sklep z galanterią skórzaną nie może zaistnieć bez kolekcji eleganckich portfeli – u nas znajdziesz zarówno damskie jak i męskie fasony, poziome, pionowe, paszportówki, klasyczne portmonetki z biglem oraz młodzieżowe portfeliki z zatrzaskiem. Szeroki wybór z włoskiej skóry naturalnej licowej – CHRISTOPHER CREAZIONI, CEFIRUTTI – wysoka jakość za rozsądną cenę.