Elegancja na co dzień

W tegorocznej jesiennej kolekcji dominują kolory w tonacji chłodnej: szarości, grafity, granaty i klasyczna czerń. Mimo to, prezentowana poniżej torebka występuje także w ciepłych barwach, między innymi w kolorze bordowym (odcień malinowy), brązowym (odcień koniak), beżowym, camel. Wszak dobór kolorystyczny podyktowany jest często charakterem kobiety, barwą ulubionych butów, bądź całej kreacji. Dlatego też w ofercie nie może zabraknąć różnorodności. Prezentowany fason włoskiej torebki skórzanej występuje w kilku rozmiarach. Na zdjęciach pokazano największy z dostępnych.

V017b1

V017g1

V017s1

V017h1

V017a1

V017e1

V017c1

Cechą charakterystyczną jest piękna linia regulowanych uchwytów, wraz z przedłużeniem ich zaczepów. Wzór uzupełniony jest o przeszycia łączące fragmenty skóry tak, by podkreślić tę linię i nadać torebce elegancji.

V017h5

Pomiędzy rączkami, na przodzie torby umieszczono duże firmowe logo.

V017b5

Z tyłu można znaleźć wygodną kieszonkę, w której bez problemu mieści się smartfon.

V017b2

V017a2

Jeśli mowa o użyteczności i wygodzie należy tutaj wspomnieć przede wszystkim o dużej ilości, dobrze rozmieszczonych kieszeni wewnętrznych. Wnętrze torby przedzielone jest na dwie komory za pomocą dużej, zasuwanej zamkiem błyskawicznym kieszeni. We wnętrzu znajduje się także mniejsza kieszonka, również zasuwana zamkiem. Dodatkowo przydatna może być niewielka i niezamykana kieszeń, której przeznaczenie to mały telefon lub klucze. Spód torebki zabezpieczono przed szybkim zużyciem za pomocą czterech metalowych cekinów – stópek.

V017a4

Produkt w całości wykonano z naturalnej skóry licowej, której powierzchnia jest gładka i błyszcząca. Pierwsze wrażenie po otrzymaniu torebki można opisać następująco: przyjemny zapach skóry naturalnej, starannie wykończone elementy, wnętrze pojemne przy jednoczesnym nieprzytłaczającym kształcie. Model zdecydowanie warto polecić!